22Ümitköy Ariston Servisi tüketicilerini bilinçli cihaz kullanımı konusunda aydınlatma hizmetlerine devam etmektedir…Sektörde üretim yapan pek çok firma olamsı nedeni ile büyük bir rekabet yaşandığı gözlemlenmiştir.

Fakat kalitesi , dayanıklılığı , kullanım ömrü , yaygın servis ağı ve eksiksiz yedek parça stoğuna sahip olan markalar hemen öne çıkmakta ve rakiplerine fark atmaktadır.

Ariston markası da bunların arasında ön sıralarda yer almaktadır.Tüketici memnuniyeti araştırmalarından hep ilk sırada olmayı başaran markamız uzun yılar keyif ile kullanacağınız cihazlar üretmektedir.

Ümitköy Ariston Servisi olarak biz de bu ürünlerin bakımlarını ve zaman zaman açtıkları arızaları onarma işleri için görevliyiz. Çağrı merkezimizden alacağınız randevu neticesinde ekiplerimiz en kısa zaman dilimizde adresinize ulaşır. Arızalı olan çamaşır , bulaşık makinesi ,buzdolabı klima ve televizyon gibi cihazlarınızı anında onarma işlemine geçer.

1 yıl garanti verdiğimiz bu tamiratlarda kullanılan yedek parçalar ise tamamen orjinaldir.Siz de servisimizle iletişime geçerek kusursuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz….

Ümitköy Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir