33Bağlum Ariston Servisi isimli işletmemizle beyaz eşya , kombi ve klima gibi elektronik eşyalarınıza garantili ve profesyonel servis hizmetleri sunuyoruz…

Uzun yıllan önce kurulan fakat sektördeki gelişmeleri her daim yakından takip ederek sürekli kendisini yenileyen servisimiz , sizleri memnun edebilmek için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir.

Yapılan işlemlere ve değişen parçalara tam 1 yıl garanti vererek ve kesinlikle orjinal parça kullanmaya gayret ederek arızalarınıza kalıcı çözümler getirmekteyiz.Mobil araçlarımız sizlerden gelecek olan çağrıları anında karşılamak için sürekli hazır beklemektedir.

Yılın 365 günü mesaisini sürdürerek kesintisiz servis hizmeti sunan firmamız kaliteli ve ekonomik tamiratları ile de bir adım öne çıkmaktadır.

Bilinçli ürün kullanımı konusunda da mişterilerini eğitmeyi ve gereksiz masrafların önüne geçmeyi amaç edinen servisimiz telefon ile de desteklerini sürdürmektedir.Her türlü servis ihtiyacınız için bizimle yani Bağlum Ariston Servisi  iletişime geçebilirsiniz.Sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyacağız…

Bağlum Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir