33Pursaklar Ariston Servisi deneyimli ve uzman kadrosu ile kombi ve beyaz eşyalarınızı garamtili olarak tamir etmektedir. Tüm personellerimiz eğitimli ve sertifikalı olmakla beraber konusunda tam bilgi ve donanıma sahiptir.

Atölyede çalışanlar olsun veya saha içi gezici ekiplerimiz olsun her biri en ileri düzeydeki eğitimleri başarı ile tamamlayarak kadromuza katılmışlardır.

Kombi tamiri konusunda çalışan ekiplerimiz ayrı , beyaz eşya tamiri için çalışanlar ayrı olmak üzere her birimin uzmanlık alanı farklıdır.Bünyemizde bulundurduğumuz mobil ekiplerimiz yeterince fazla olduğu için  hiçbir sorun yaşamadan ve bekleme gereği duymadan tamiratınız hızlı bir şekilde bitirilmektedi. Pursaklar Ariston Servisi çağrı merkezlerimiz aracılığı ile veya mesaj yolu ile kayıt oluşturmaktadır.

Yaptığımız işlemler ve kullandığımız yedek parçalar 1 yıl garantilidir ve işlem sonrasında ekiplerimiz garanti belgenizi sizlere ulaştırmaktadır. Bu sayede ileride oluşabilecek arızalarınızda  değişen parçanız için hiçbir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.. Lütfen bizi arayarak kayıt oluşturunuz.

Pursaklar Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir