33Aydınlıkevler Ariston Servisi sizlere kaliteli servis hizmeti sunabilmek için sürekli kendisini yenileme gayreti içindedir. Ve bu amaçla sektörde yaşanan yenilikleri sürekli takip altına almaktadır.

Sorumlu servis anlayışımız ile arızalarınız için en doğru çözümleri sunuyoruz. Bu amaçla konusunda eğitim almış ve eğitimli personellerimizle çalışarak işimizi garantiye alıyor sizleri de memnun bırakıyoruz.

Adresinize gelen ve atölyemizde çalışan ustalarımız seçkin personellerdir.

Aydınlıkevler bölgesinin en çok tercih edilen servisi olma yolunda hiçbir şeyi şansa bırakmadığımız için bu günkü başarılarımızı yakalamış bulunmaktayız.

Bizi rakiplerimizin önüne çıkaran en büyük özelliğimiz prensiplerine bağlı ve dürüst çalışmamızdır. Böylelikle bölge halkının da büyük beğenisini kazanmakta ve adımızdan olumlu söz ettirmekteyiz.

Bakım onarım tamir ve montaj işleriniz için her zaman bir telefon uzaklığında olan işletmemiz sizlerden gelen telefonlara anında servis çıkartma kabiliyetine de sahiptir. En küçük vaktin bile önemli olduğu zamanlarda derhal yanınızda olmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz…

Aydınlıkevler Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir