33Subayevleri Ariston Servis sektörde geçirdiği 20 yılın ardından edindiği tecrübeleri işine yansıtarak , servis işlemlerinizi en güvenilir ve en garantili biçimde gerçekleştirmektedir.

Kombi , klima , beyaz eşya gibi dayanıklı tüketim mallarınıza en hızlı servisi vererek sorununuzu kısa süre içinde çözmeye çalışmaktayız. Ekonomik fiyatlarımızla her zaman yüzünüzü güldürmeyi başarmaktayız.

Bu sayede Subayevleri bölgesinin en güvenilir servisi olduk. Tamirat işlemlerindeki titizliğimiz sonucunda işlemlerinizi bir seferde ve kesin olarak bitirerek gereksiz zaman kaybı yaşamanızın önüne geçebildik.Onarım yaparken arızalı ürününüzün baştan aşağı incelemesini yaparak ileride oluşabilecek arızaların da önüne geçmekteyiz…

En ihtiyç duyduğunuz günlerde  servisimizi arayarak acil yardım ekibimizden randevu alabilirsiniz.. Yılın 365 günü servis hizmeti vererek rakiplerimizin de 1 adım önüne geçmekteyiz.Arızalı ürünlerinizi güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız lütfen bizi arayınız. Çağrı merkezimiz sizlerden gelecek telefonlar için her daim hazır beklemektedir.

Subayevleri Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir