33Ariston , ülkemizde oldukca yaygın kullanılan ve rağbet gösterilen bir markadır.Beyaz eşya üretimindeki kalite ile ön plana çıkmaktadır.Elvankent Ariston Servisi olarak çalışmalarımızı yaklaşık 20 yıldır sürdürmekteyiz.

Markaya gösterilen yoğun ilgi neticesinde oldukca fazla kullanıma sahip ürünlerin arıza açması durumunda tamir işlerini yürütmek için geniş servis ağına sahip olmamız nedeni ile sizleri hiç bekletmeden işleminizi bitirmekteyiz.

Çamaşır makinanızın tamburu mu dönmuyor , yoksa bulaşık makinanız iyi yıkamıyor mu , veya buzdolabınız yeterince soğutmuyor mu ?

Hiç problem değil. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmak için tam donanımlı araçlarımız ile hazır beklemekteyiz. Elvankent bölgesini karış karış tanıyan elemanlarımız sizlere destek olabilmek için bir telefon açmanızı beklemektedir.

Tamiratların bitiminde vereceğimiz 1 yıllık garanti belgelerimiz ile de sizleri ve ürünüüzü garanti altına alıyoruz.Sadece beyaz eşya için değil kombileriniz için de yardıma her an hazır olan işletmemiz kaliteli işlerinden asla taviz vermemektedir.Lütfen arama yaparak randevu talep ediniz.

Elvankent Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir