33 Abidinpaşa Ariston Servisi.Abidinpaşa nın en köklü servislerinin başında gelir. Sektörde uzun yıllar içinde edindiği bilgileri işine yansıtarak mükemmeli yakalayan işletmemiz yapmış olduğu tamiratları neredeyse kusursuz olacak seviyede tamamlamaktadır.

Yapılan her işlem defalarca kontrolden geçerek ileride tekrar sorun açmaması sağlanır. Güven duyacağınız elemanlarımız gereken tüm eğitimleri başarı ile tamamlayan seçkin kişilerden oluşur ve ustalık belgesine sahiptirler.

Ariston markalı ürünlerin tamiri konusunda sürekli kendimizi yenileme gayreti içinde olduğumuz için her sene en az 1 kere eğitime tabi tutulan elemanlarımız tüm testlerden ve sınavlardan başarı ile geçmektedir. Böylece işi şansa bırakmadan işleminizi tamamlama kabiliyetine sahip oluruz.

Sadece Abidinpaşa değil , civar semt ve ilçelere den en iyi servis hizmetini amaç edinen işletmemiz yüzünüzü güldüren , başarılı işlere imza atmaktadır.En başta gelen prensibimiz dürüstlüktür ve bu konuda asla taviz vermeyiz. Ariston markalı ürünlerinizi güvenilir ellere teslim ederek tamir ettirmek istediğinizde bizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz…

Abidinpaşa Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir