22Bilkent Ariston Servisi geçmişinden gelen tecrübe ve deneyimi işine yansıtan kaliteli ve uzman bir servistir. Yaklaşık 20 yıllık tecrübemizle arıza ve bakımlarınıza en kalıcı müdahalelerde bulunuyor ve sizlerin yüzünü güldürmeye çalışıyoruz.

Ekonomik fiyatlı tamir politikamızla her türlü arızanızı yüksek maliyetler çıkartmadan bitiriyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz servis işlemlerini 12 ay garantili yaparak sorun yaşadığınız ürünü , parçayı ve sizi garanti altına alıyoruz. Rakiplerimizle aramızı sürekli açarak sektörün en çok aranan servisi ola başarısını da yakalamış bulunuyoruz. Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.

Bilkent bölgesinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaların geri dönüşümünde hiçbir zaman olumsuz sonuç almayarak sizleri her zaman kusursuz servis hizmetimize ulaştırdık. Uzman ekiplerimiz tüm enerjisini sizlerin mağduriyetini sonlandırmak adına sarf etmektedir. Ayrıcalıklı ve mükemmel hizmetlerimizden siler de yararlanmayı düşündüğünüzde servis merkezimizi arayarak ilgili personelimizden servis kaydı oluşturmasını talep edebilirsiniz.

Bilkent Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir