44Yüzüncüyıl Ariston Servisi Kombi bakımlarınızın yanı sıra beyaz eşya ve klimalarınız için de güven duyarak çalışabileceğiniz ,üstün hizmetleri ile arızalarınızı gidermek için hemen baş vurabileceğiniz bir firmadır.

Kurulduğumuz günden bu zamana kadar geçen zamanda hiç bir şekilde , yaptığımız işlerin neticesinde , sizlerden olumsuz geri dönüş almadık. Tamiratlarımızı büyük bir titizlik içinde yaparak kötü sürprizlere yer vermemekteyiz.

Bu sayede uzun süreler güven içinde ve konforlu bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Ariston kombiler dayanıklı yapısı ve ucuz tamir işlemleri ile öne çıkmaktadır. Bu sayede tüketicilerimizin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalmaktadır.

Satın alma işlemlerinden sonra cihazlarınızın garantilerini yetkili servisleri çağırarak başlatmayı unutmayınız. Bu sayede ürününüzü belirli süreler için garanti altına alabilirsiniz. Genellikle 2 veya 3 yıl olan bu süreler ek ödemelerle 5 hatta 7 yıla kadar çıkmaktadır. Yüzüncüyıl Ariston Servisi ihtiyaç duyduğunuz ve başvurmak istediğiniz her an yardımcı olabilmek adına her an hazır beklemektedir.

 

Yüzüncüyıl Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir