44Beytepe Ariston Servisi kaliteli garantili ,ekonomik ve güleryüzlü hizmetlerin adresidir… Ariston markalı beyaz eşyalrınızın yanı sıra kombi klima gibi ürünlerinizin bakım onarım ve tamir işlerini gerçekleştirmektedir.

Ariston kombiler sağlam yapısı , ekonomik oluşu , kolay kullanımı ile tercih edilmektedir. Fakat zaman zaman arıza açtığı görülmektedir. Arıza lambasının yanması , su kaçağı , sesli çalışma , aşırı ısınma , basıncınızın ani düşmesi veya yükselmesi veya patlamalı alev alması gibi durumlarda cihazınızı hemen on-off düğmesinden kapatarak çalışmasını durdurunuz.

Ardından servisimizi arayarak yardım isteyiniz. Telefondan yardımcı olmaya çalışacak teknisyenlerimiz eğer bunu başaramazsa adresinze kısa zamanda ulaşacaktır.Daha öncesinde siz gaz akışını durdurmak için vanayı , elektrik beslemesini kesmek için şalteriniz kapatınız .

Kombinizin altında bulunan su vanasını da kapatarak emniyetinizi almış olursunuz..Sonrasında yanınıza gelen ekiplerimiz titiz bir çalışma ile sorununuzu çözüme kavuşturacaktır. Eksiksiz ve profesyonel tamiratlarımız için iletişime geçerek randevu kaydı oluşturunuz…

Beytepe Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir