33Ufuktepe Ariston Servisi sadece beyaz eşyalarınıza servis hizmeti vermiyor , klima , şofben ve hatta kombileriniz için bile uzman ekipleri ile sizlere desteğini sürdürüyor.

Kombi kullanımı ülkemize doğal gazın gelmesi ile birlikte yoğun olarak başlamış ve günümüze kadar da artan şekilde devam ederek gelmiştir.

Ariston kombiler de sağlam yapısı ve uzun ömürleri ile dikkat çekerek her geçen gün satış grafiğini arttırmış , tüketicilerin en çok tercih ettiği markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Eski tip üretimi olan bacalı kombilerin yasaklanması ve üretiminin durması ile birlikte hermetik cihazlara geçilmiştir. Emniyetli yapısı ve eski cihazlara oranla daha tasarruflu olarak doğalgazı minimum şekilde tüketmesi ile hemen hemen her modeli yok satmaktadır.

Eğer imkanınız varsa hiç vakit kaybetmeden hemen eski tip cihazları değiştiriniz. Can güvenliğiniz açısından da oldukca önem taşıyan bu işlemi Ariston mağazalarındaki uzman personeller vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz.Kısa bir keşif işleminin ardından en uygun cihazın takılması ile birlikte huzur içinde geçirebileceğiniz yılların başlangıcına ilk adımı atabilirsiniz..

Ufuktepe Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir