33Karapürçek Ariston Servisi TSE standartlı çalışmaları ile dikkat çekmekte ve yaptığı başarılı tamiratlarla da göz doldurmaktadır. Sadece tamir bakım montaj işleriniz için değil yedek parça temini için de iletişime geçeceğiniz servisimiz sizlerin memnuniyeti için her zaman büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

Ariston beyaz eşya , klima ve şofbenlerin onarımının yanı sıra kombi için de hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir. Kombi kullanımlarında zaman zaman tüketicilerimizin yapmış olduğu yanlışlıklar göze çarpmaktadır.

Bunların başında evden veya iş yerinden ayrılırken cihazın kapatılması gelir.Bu davranış ile tasarruf ettiğini sanan kullanıcımız aslında tam tersi gazdan zarar etmiş olacaktır. Hiç kombi çalışmayan ve petekleri soğuk olan bir bir ortam hızla ısı kaybı yaşayacak , tekrar ısıtmak istediğimizde de aşırı gaz tüketimi yaşayacaktır.

Aslında yapılması gereken işlem çok basit , en kısık ayara getirilen cihaz ortamı belirli bir ılıklıkta tutarak tekrar yüksek dereceler elde etmek istediğimizde kısa sürede bunu sağlayarak boştan yere gaz tüketmeye sebep olmayacaktır. Oda termostatı kullanımı da bütcemize ekstra tasarruf sağlamaktadır.Bunu da göz önünde bulundurarak ilk fırsatta taktırmanızı önermekteyiz..

Karapürçek Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir