33Akdere Ariston Servisi sadece buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve klimalarınıza değil , kombilerinize de kaliteli ve kesintisiz tamir hizmeti sunarak sorunlarınıza kalıcı çözümler getirmektedir.

Arıza yapan kombilerinize anında müdahale etmek için kurulan ve her an hazır bekleyen teknisyenlerimiz , sizlere en iyiyi sunmak için üstün gayret göstermektedir. Kombinizde yaşayabileceğiniz su kaçağı , aşırı hararet yükselmesi , basınç düşmesi veya yükselmesi , sesli çalışma , patlamalı alev alma , çeşmeleri açınca peteklerinizin de ısınması , gaz kaçağı , fanda yüksek seli çalışma , emniyet ventilinden su damlaması , pompa motorunun yeterli devri yapamamması ve tüm diğer şikayetleriniz için servisimizle iletişime geçebilir , çözüm bulmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Gaz kaçaklarının erken tespit edilmesi ve hayati sorun oluşmaması için gaz dedektörü kullanmanızı şiddetle önermekteyiz.

Ucuz maliyetlerle edineceğiniz bu cihaz hayati sorunlar yaşamanızın da önüne geçmektedir. Eğer bacalı kombi kullanıyorsanız her sene temizliğinin ve kontrolünün yapılması gerektiğini asla unutmayınız ve ihmal etmeyiniz.

Akdere Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir