44Öveçler Ariston Servisi kombi klima beyaz eşya şofben gibi cihazlarınızın bakım , onarım tamirat ve montaj işlemlerinizi yapmakla beraber tüm yedek parça ve malzeme ihtiyaçlarınızı karşılamak için tam kapasite ile çalışan  deposu ile de hizmetinizdedir..Bir ürünün satıl alma işleminden önce dikkat edilmesi gereken kurallar vardır.

Nerede kullanacağımız, ne derece işimize yarayacağı , kapasitesinin ne olduğu , ihtiyacımıza ne derece cevap vereceği göz önünde bulundurulması gereken hususlardır..

İlk çalıştırma öncesi de cihazı verimli ve sorunsuz çalıştırma adına kullanım kılavuzlarını okumalı ve orada yazan maddelere riayet etmeliyiz. Doğru montaj en yüksek perfomansı elde etmek ve arıza oluşumunu önlemek için de önemlidir. Nöbetci ekiplerimizle ve vardiyalı sistem ile çalışan servis kayıt merkezimiz sizlerin dilediğiniz an bizimle iletişim kurmanızı sağlayarak sorunlarınıza bir an önce çözüm bulmanızı sağlamaktadır.

Tüm araçlarımızda bulundurduğumuz mobil pos cihazlarımız ile de işlem ücretinizi nakit para sağlama mecburiyetniz olmadan kredi kartınızla yapma olanağı sağlamaktadır. Kurumsal servis hizmeti anlayışı ile çalışan firmamız sizlere her konuda desteğini sürdürmektedir , kolay ulaşım sağlamak adına lütfen telefon numaralarımızı kaydediniz.

Öveçler Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir