33Ostim Arıston Servisi işlerini kurumsal servis anlayışı ile yapmak için profesyonel ve uzman kadro ile çalışan , deneyimli , mesleki tecrübelerini işine yansıtan , her alanda yeniliklere açık , vizyon sahibi , işlerinde titiz ve dürüst gerçekleştiren bir firmadır.

Ariston markası taşıyan tüm beyaz eşya kombi şofben gibi cihazlarınızı garantili olarak tamir ve montaj ettireceğiniz servisimiz sizleri memnun etmek ve en iyi işlemi sunmak için çalışmalarını aralıksız ve büyük bir özveri ile devam ettirmektedir.

Ariston klima ve kombiler tüm diğer markalarda olduğu gibi yılda en az bir kere bakıma ihtiyaç duyarlar.. Bu sebeple merkezimizden randevu almanızı ve teknisyenlerimiz vasıtası ile işleminizi yaptırmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Tüketicilerimizde genel bir alışkanlık vardır ; hastalanmadan doktora gitmeyip kontrollerimizi yaptırmadığımız gibi , arıza yaşamadan da tamirci çağırmamaktayız.Halbuki yapacağımız işlem cok basık ve çok kısa sürecek bir çalışmadır.

Ve düşük maliyetlidir. Bu sayede cihazınızı da paranızı da sağlığınızı da güvence altına alabileceğimizi asla unutmayınız. Televizyon şofben ve diğer ürünleriniz için de sizlere destek olan uzman kadromuz mesai saatleri dışında da nöbetci ekipleri ile sizlere aralıksız ve tam desteğini sürdürmektedir.

Ostim Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir