33Demirlibahçe Ariston Servisi sadece tamir veya montaj işleriniz için çalışmıyor , yedek parça ihtiyaçlarınızı da gidermek için eşsiz malzeme deposu ile sizlere hizmetin en mükemmelini sunuyor.

Ariston kombi , klima , şofben gibi evlerimizde severek kullandığımız ve hayatımızı kolaylaştıran ürünlerimizin bozulması bizi olumsuz etkiler.İşlerimiz yarım kalır , hayatımızın akışında aksaklıklar yaşanır ve bu durum da bizi oldukca fazla üzer.

Bu tip can sıkıcı anlarda hızır gibi yetişen ve ürünlerinizin normal çalışması ile sorununuzun giderilmesine ve problemilerinizin çözülmesine yardımcı olan ekiplerimiz , tüm enerjisini sizlerin mutlu olabilmesi için harcamaktadır. Yazın ortasında çalışmayan klima veya karlı buzlu soğuk günlerde birden bire duran kombi bizi oldukca fazla dertlendirir.

Servis numaralarımız elinizin altında dursun , hiç ummadığınız anda işinize yarayabilir.Onun için kayıt altına alarak hemen ulaşabileceğiniz bir yerde saklayın.şundan emin olabilirsiniz ; ihtiyaç olduğunda size en çabuk ulaşıp tamiratınızı gerçekleştirecek olan servis biziz…

Demirlibahçe Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir