44Çankaya Ariston Servisi olarak belirtmek isteriz ki birkaç gün değil birkaç saat dahi çalışmadıklarında günlük akışımız aksamakla kalmayıp, cihazların yapmakta oldukları işlerin bizlere kalması ile büyük sıkıntılar yaşarız.

Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, ocak, klima, kombi ve diğer tüm beyaz eşyalarımızı alırken en iyisi olması, en fazla özelliğe sahip olması ve muhatap olacağımız kaliteli servisin bulunması için önemlidir.

Çankaya Ariston servisi bünyesinde bulunan elemanlar her yeni iş ile tecrübe kazanmakta olup, kendilerini eksik gördükleri konular üzerine gerekli eğitimleri alarak müşterilerini memnun etmektedirler.

Servis hizmeti sunduğunu söyleyen fakat cihazlara hiçbir artı sağlamayan kişiler ne yazık ki kullanıcıları her açıdan mağdur etmektedir.

Maddi kazançlar sağlamak için çalışan kişiler cihazlar için kullanmakta oldukları yedek parçaları en uygun, garantisiz ürünlerden seçmekte oldukları için sorunlar kısa sürede tekrarlamakta ve sonuçta cihazların yenilenmesi ile büyük masraflar ortaya çıkmaktadır.

Çıkan masraflar neticesinde daha temkinli olan cihaz sahipleri kendisini kalitesi ile ispatlamış olan Ariston gibi büyük bir markadan ürünleri almaya karar vermekte olup sonrasında kurulumdan, bakım ve onarımlara kadar her hizmette Çankaya Ariston servisi hizmetinden faydalanmaktadırlar.

Vermiş olduğu fiyat teklifleri ve ödeme seçenekleri ile cihaz sahiplerini zorlamayan Çankaya Ariston servisi bakımlara büyük önem vermekte olup, kurulumlarını gerçekleştirmekte oldukları cihazların yıllık bakım periyodlarını belirlemekte ve sonrasında yaklaşan tarihlerde cihaz sahiplerine haber vererek zaman kaybetmeden bakımları gerçekleştirmektedirler.

Çankaya Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir