227 gün 24 saat telefonun ucunda hizmete hazır bekleyen müşteri temsilcileri ve eğitimli servis ekiplerini bir arada bulabileceğiniz, güvenilir bir firmadır.

Ariston marka elektronik cihazlarının tamir, bakım, montaj ve de-montaj hizmetlerinde hızlı bir ekibi olan Çukurambar Ariston Servisi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

Her model Ariston marka ürün arızalarını, yerinde ve kesin çözümle sonuçlandırılır. Araçlarda bulunan parçalar ve tamir, bakım malzemeleri orijinaldir.

Ariston marka cihaz arızalarında en küçük detay, gelecekte büyük sorun olduğu için, önce küçük detayları dikkate alır. Ariston elektronik cihazların tamir, bakım ve montaj işlemleri ve yedek parçalar 1 yıl garantilidir.

Profesyonel hizmette başarılı olan daha iyisi için durmadan kendini yenileyen Çukurambar Ariston Servisi ekipleri, tecrübeli ve eğitimli kişilerden oluşur. Kısa zamanda kesin ve kalıcı çözümle beraber bütçenize uygun fiyatları sunan servisten, güvenli bir şekilde faydalanmanızı hedefliyorlar.

Ariston cihazları hakkında önemli bilgileri sizinle paylaşan teknisyenler, cihazlarınızın daha dikkatli kullanmanızı sağlıyor. Arıza giderme işlemlerinde kalıcı çözüm için Çukurambar Ariston Kombi Servisi doğru seçimdir. İstediğiniz saatte arayıp servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara bölgesinin tüm ilçe ve köylerinde kesintisiz hizmet sunan ekip, aradığınız an, kısa sürede yanınızda oluyor. Taklit firmalardan uzak durun. Ariston marka cihazlarınızı, bu konuda uzman, eğitimli kişilere emanet edin, cihazınızı ilk günkü gibi sağlam alın. Doğru ellerde, uygun fiyata servis hizmeti alın, fazla parada cebinizde kalsın.

Çukurambar Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir