33Ankara ülkemizin başkentidir. İlimizde milyonlarca insan yaşamaktadır. Her türlü imkanı sunan Mamak Ariston Servisi firmamız, evinizde veya iş yerinizde kullandığınız elektronik ürünler için servis imkanları sağlamaktadır.

Ankara’nın her yerine ulaşabiliyoruz. Başta Mamak olmak üzere, çeşitli ilçe ve kasabalar için hızlı servis imkanlarımız bulunmaktadır.

Beyaz eşyadan klimaya, mutfak aletlerinden kombiye, televizyondan küçük ev aletlerine kadar tüm cihazlarınıza en iyi hizmetleri sunuyor ve yerinde işlemler yapıyoruz.

Servis olanaklarımız hızlı, kaliteli ve ucuzdur. Kampanyalarımız her zaman mevcuttur. Özellikle bakım kampanyalarımız hakkında bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bu anlamda Mamak Ariston Servisi olarak saatler içinde yerinde teknik servis desteği oluşturuyoruz. Cihazınızın tüm kontrolleri eksiksiz olarak yapılmaktadır. Şikayetlerinizi dikkatli bir şekilde dinlemekte ve sorunları hızlı bir şekilde çözmekteyiz. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra sorunun tespiti yapılmaktadır.

Yapılması gereken müdahale ve gerekli parçalar belirlenmektedir. Orjinal parça temini sağlanmakta ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Bazı büyük arıza durumlarında sizleri bilgilendiriyoruz.

Cihazınızın sorununu çözmek için atölyemize taşıyoruz. Bu noktada gerekli müdahale, kontrol, parça değişimleri ve testler yapılmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde maliyeti en az seviyede tutuyoruz. Şişirilmiş ve abartılı faturalarla karşı karşıya bırakmıyoruz. En iyi hizmet kalitemiz için profesyonel ve planlı bir çalışmayı Mamak Ariston Kombi Servisi olarak sağlıyoruz.

Bu hizmetlerde tecrübe çok önemlidir. Tüm personellerimiz bu konuda yeterli seviyede ve her zaman güler yüzlüdür.

Mamak Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir