44Şikâyet telefonlarının ardından aynı gün içerinde adreslere giderek gerekli olan hizmeti sunmakta olan Dikmen Ariston servisi özellikle klima ve kombileri mekânlarda doğru bölümlere kurulması ve her daim yüksek performanslar alınabilmesi için her türlü hizmetleri sunmaktadırlar.

Özellikle de bakımlara büyük özen göstermekte olan servis cihazların yıllık bakım periyodlarını belirledikten sonra yaklaşan zamanlarda kullanıcıları bilgilendirmektedir.

Onarımlar sırasında kullanılmakta olan yedek parçalar orijinal ürünler olup, garantileri sayesinde kullanıcılar yaşanacak aynı sorunlar karşısında ekstra ücretler ödememektedirler.

Gaz almakta sorun yaşayan kombiler, yeterli ısıyı veremeyen klimalar, basınç düşmesi ve daha birçok sorunlar karşısında servisleri arayan kullanıcılara deneyimli ekip tarafından telefondan gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Her kullanıcının bilmesi gereken ve zaman kaybetmemek adına servis adreslere ulaşmadan önce uygulayacağı hizmetlerden sonra sorunların düzelmemesi neticesinde adreslere en yakın gezici araç yönlendirilmekte ve sonrasında gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Yerinde hizmet sunmakta olan Dikmen Ariston servisi çok nedir durumlar karşısında cihazları kendi çalışma alanlarına götürerek sorunları gidermektedirler. Adreslerinden alındıktan sonra gerekli olan hizmetlerin sunulduğu cihazlar yine servis aracı ile alınan adreslere götürülüp yerlerine monte edilmektedirler.

Cihazların çıkarmakta olduğu seslerden sorunların ne olacağına dair fikirler yürüten ve doğru tahminlerde bulunan Dikmen Ariston Kombi servisi hızlı, garantili ve güvenilir oluşu sayesinde adını çok daha geniş kitlelere ulaştırmaktadırlar.

Yaşadığınız sorunlar karşısında düşünmeden ve hiç tereddüt etmeden servisi arayarak cihazlarınızı teslim edebilirsiniz.

Dikmen Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir