33Ankara gibi büyük bir şehirde işinde uzman müşteri memnuniyetine önem veren servislere ulaşmak kimi zaman zor olabilmektedir.

Şimdilerde servis adına altında hizmet veren ve hiçbir bilgiye sahip olmayan kişiler tüm elektronik eşyalara ekstra sıkıntılar yaşatmaktadırlar.

Ekstra masrafların yanı sıra zaman kaybı da yaşayan kullanıcıların imdadına yetişen Etimesgut Ariston servisi teknoloji harikası malzemeler ile tüm cihazların montaj, bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Servis bünyesinde hizmet vermekte olan kişiler yaptıkları işin ne denli önemli olduğunun bilincinde olup, olumlu tepkiler almak adına özenle çalışmaktadırlar.                                                                                                                Günün her saatinde rahatlıkla aranabilmekte olan Etimesgut Ariston servisi çağrı merkezlerinde bulunan elemanlar arayan kişilere öncelikle telefondan gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Sonrasında cihazlardaki sorun giderilemediğinde ise adrese en yakın servis aracı bilgilendirilmektedir.

Cihazlara yerinde müdahale edilmekte olup, çok nadir durumlar karşısında cihazlar servislere götürülmektedirler. Bakımlarına da özen gösterilmesi gereken cihazların aksatılan her bakımının ileri de büyük sıkıntılar çıkaracak olan sorunlara davetiye olduğu unutulmamalıdır.

Bunun yanı sıra bakımlar sayesinde cihazlar kendilerini toparlamakta olup, daha verimli çalıştıkları da unutulmamalıdır. Özellikle de yaz-kış her daim çalışmakta olan klima ve kombilerin daha özenli bir kullanıma ihtiyacı olmaktadır.

Düzenli olarak parça bakımları yapılmayan bu iki cihaz çok çabuk arızalanacakları gibi özellikle kış aylarında gelen faturaların her geçen gün yükselmesine neden olunacaktır.

Gönül rahatlığı ile cihazlarını kullanmak isteyenler Etimesgut Ariston Kombi Servisi ile her an irtibat içerinde olup, cihazlarını onlara teslim etmelidirler.

Etimesgut Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir