33Günümüzde her evin belli ihtiyaçları vardır. Hemen tüm evlerde bu ihtiyaçlar mevcuttur. Bizde Yenimahalle Ariston Servisi olarak bu ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Evlerde bulunan beyaz eşyalar vardır. Buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi, fırın gibi ürünler her evde bulunmaktadır. Bunun dışında mutfak ürünleri, ısıtma soğutma ürünleri gibi diğer ihtiyaçlar mevcuttur.

Bu ürünler birçok evde bulunmaktadır. Satın alınan bu ürünler için bizde servis imkanları sunuyoruz.

Bu alanda hizmet veren çok firma bulabilirsiniz. Sektör giderek büyümekte ve gelişmektedir. Bu firmalardan beklentilerde artmıştır.

Daha iyi hizmet beklentisi her zaman öncelikli konudur. Bizde Yenimahalle Ariston Servisi olarak daha iyi hizmeti her zaman veriyoruz. Uzun yılların bilgi ve birikimiyle faaliyet gösteriyoruz. Firmamız büyümeye devam etmektedir. Kadro olarak daha fazla gelişim içindeyiz.

Her konuda çözüm ortaya koyabilecek çalışanlarımız bulunmaktadır. Hizmet kalitemiz çok yüksektir. Anlayışımız 7/24 olmaktadır. Haftanın yedi günü be günün 24 saati hizmet veren bir firma olmayı amaçladık. Hızlı ve son model araçlarımızla aynı gün hizmet sağlıyoruz.

Beyaz eşyalarınız, diğer elektronik ürünleriniz ve ısıtma soğutma ürünlerinize her konuda ve her zaman destek oluyoruz. Orjinal yedek parça desteğini Yenimahalle Ariston Kombi Servisi olarak her zaman sağlıyoruz. Klima ve kombi servis ekibimiz uzman kişilerden oluşmaktadır.

Fiyat olarak her zaman sizlere yardımcı oluyoruz. Düşük servis ücretlerimizi uygun ve avantajlı ödeme seçenekleriyle sizlere aktarıyoruz.

 

Yenimahalle Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir