33Sincan’da kaliteli servisleriyle adını duyurmuş olan, Sincan Ariston servisi hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek sunmaktadır.

Ariston marka beyaz eşyalarınızdan buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak, kombi ve klimalarınızın en güvenli servisidir.

Servisimizde bu eşyalarınızın arızaları giderilmekte, bakımları yapılmakta, yedek parçaları sağlanmakta, montajları ve demontajları yapılmaktadır.

Servisimiz bu hizmetleri sunarken kaliteden, garantiden, güvenden, uzman ekipten, profesyonel çalışmadan oluşan ilkelerinden asla ödün vermez.

Sunduğumuz hizmetlerde TSE uygun gördüğü kurallara dayanarak hareket ederiz. Klima ve kombi montajlarında önce mekân değerlendirmesi yaparız. Bu değerlendirme sizin bu cihazlardan daha iyi verim alabilmeniz için yapılmaktadır.

Mekanın m2’ si, kaç kişinin yararlanacağı, tavan ve taban yüksekliği ve dış cepheyi gibi şartlar hesaplanarak kaliteli servis olan, Sincan Ariston servisi bu cihazların montajlarını böylelikle kurallara göre yapar.  Ayrıca kurulumdan sonra düzenli olarak yılda iki kez bakımlarının olması gerekir. Bakımları olmayan cihazlarınız faydadan çok zarar vermektedir.

Servisimiz haftanın her günü ve her saati çalışmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Kayıt altına alınan servisiniz için en kısa süre içinde vermiş olduğunuz adreste oluyor ve hizmetimizi profesyonel ekiple sunuyoruz.

Acil hizmetiniz için Sincan Ariston Kombi Servisi gezici aracıyla anında hizmet sunmaktadır. Kapıda ödeme kolaylığı ve kredi kartı taksit seçenekleri ile hizmetleri kolaylaştırıyoruz. Kaliteli hizmet için kaliteli servis hizmetinizdedir.

Sincan Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir