33Elbette her eşyanın belirli bir ömrü vardır. Ama bu süreçte her daim aynı verimlilikle çalışması için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Uzun süreli kullanılan fakat hiçbir şekilde onarım ve bakımdan geçirilemeyen eşyalar elbette verilen ömürlerinden daha az süreler içerisinde deforme olacaklardır.

Keçiören Ariston servisi yalnızca teknik servis hizmeti vermemekte olup, aynı zamanda cihazların kullanımları ile ilgili olarak yüz yüze ya da telefon görüşmeleri ile kullanıcılara destek vermektedir.

Servis bünyesinde farklı pozisyonlarda görev alan elemanlar yaptıkları iş üzerine sertifika sahibi olup, her yeni iş ile tecrübe kazanmaktadırlar.                                                                                                               Eski yıllarda bozulan tüm beyaz eşyalar servise teslim edilmek yerine bu konuda çok fazla bilgiye sahip olmayan ve tamir işleri yapmaya çalışan kişilere teslim edilmekteydi. Ne yazık ki bu durum eşyalarda sorunları gidermek yerine kimi zaman sorunların büyümesine neden olmaktadır.

Ayrıca servisi ücretlerinin çok daha üzerinde ücretler alan kişiler şimdilerde bilinçlenmiş kullanıcılar sayesinde tek tek dükkânlarının kepenklerini indirmektedirler. Keçiören Ariston servisi tam anlamı ile servis hizmeti sunmakta olup, bulunduğu çevrede sayısız cihazın yeniden kullanılır hale getirilmesini sağlamaktadır.

Günümüzde sıcak su ve kışın ısınma ihtiyaçlarımızı sağlamakta olan klima ve kombilerin özellikle de kış aylarının başlangıcında uzman ellerden geçmesi gerekmektedir.

Yeni bir kışa hazır hale getirilmeyen cihazlar yüksek fatura ve düşük verimli ısılar yüzünden kullanıcıların zor bir kış geçirmelerine neden olacaktır. Keçiören Ariston servisi her konuda her an yanınızda olup, sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Keçiören Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir