44  Günümüzün teknoloji harikası Ariston markanın beyaz eşyalardan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ocak, ankastre takımın, klima ve kombilerin profesyonel servisi Kızılay Ariston servisi yıllara meydan okuyor.

Kaliteli ekibiyle, kaliteli hizmetleriyle alanında adını duyurmaya devam ediyor. Geniş yelpaze servis hizmetlerinin olduğu markan beyaz eşyada her türlü sistematik sorunlara çözüm bulmaktadır.

Beyaz eşyaların arızlarını, montajlarını, sökme ve takma işlerini, orijinal yedek parçalarını kusursuz hizmetleriyle sektöründe liderliğini korumakta.Servisimiz sınırsız hizmetlerini kesintisiz sunuyor.

İlkemiz müşterilerimizin hak ettiği kaliteli hizmeti sunmaktır.  Servisimizi aradıktan sonra istediğiniz gün ve saatte belirtilen adreste olmaktayız. Vermiş olduğunuz adrese işinde profesyonel ekibimiz yerinde hizmet sunmaktadır.

Servise götürülmesi gereken beyaz eşyalarınızı arızaları giderildikten sonra en kısa zamanda size teslim ediyoruz. Bakımları olması gereken cihazlarınızın bakımlarını Kızılay Ariston servisi titizlikle detaylı inceleme yapıyor.

Bu incelemeler sayesinde cihazlarınızın ömrü uzar ve enerji sarfiyatı olmaz.  Servis olarak diyoruz ki, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor beklenti ve önerilerinizi gerçekleştiriyoruz.

Sitemizi takip ederek kampanyalı servislerimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz kapıda ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Kapıda kredi kartı ile ödeme ve taksitlendirme yapabilirsiniz.

Uzman ekibimiz, güler yüzlü ve tecrübeli çağrı merkezi personellerimiz, profesyonel teknik ekibimiz ile Kızılay Ariston servisi hep bir adım ileridedir. Acil servis ihtiyacınız için pazarları da çalışıyor hızlı hizmet sunuyoruz.

Kızılay Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir