22İnsanların hayatta birçok ürün ve hizmet ihtiyacı bulunmaktadır. Satın alınan bazı ürünlerin sonrasında ayrıca hizmet ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bizde Bahçelievler Ariston Servisi olarak ortaya çıkan ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hayat şartları her zaman değişmektedir. Gelişen teknoloji bazı ürünleri zorunlu bir hale getirmektedir. Çok yakın bir zamana kadar buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi ürünler bulunmamaktaydı.

Bunun gibi daha çok sayıda ürün bulunmaktadır. Bu ürünler elektronik yapıdadır. Ortaya çıkan sorunlarda teknik ve uzman servis firmalarına ihtiyaç vardır.

Bizde bu alanda kendimize çok güveniyoruz. Her konuda uzman bir ekibimiz vardır.Servis firmalarının çok önemli görevleri vardır. Bizde Bahçelievler Ariston Servisi olarak bu görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Montaj bizim önem verdiğimiz bir işlemdir. Çamaşır makinesi sağlam ve uygun monte edilmelidir. Klimanın konumu ve sağlam montaj edilmesi önemlidir. Buzdolabı dikkatli bir şekilde çalıştırılmalıdır. Kombi belli kurallara göre monte edilmelidir.

Klima ve kombi gibi cihazlar her yıl en az bir defa bakım yapılması gereklidir. Bu alanda da eksiksiz, titiz ve en iyi şartlarda bakım hizmeti sağlıyoruz.Bunun yanında bir diğer konu zamanında servis imkanı sunabilmektir.

Biz Bahçelievler Ariston Servisi olarak 7/24 ve aynı gün içinde servis olanağı sunuyoruz. Sizleri asla bekletmiyoruz. Saatler içinde size ulaşıyor ve her türlü sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

 

Bahçelievler Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir