22Emek Ariston Servis hizmetleri kapsamında geniş bir yelpazede hizmetler sağlamanın amacı içerisindeyiz. Beyaz eşya, elektronik ve dijital ürünler kategorisindeki tüm ürünlerinize bakıyoruz. Ürünlerin ihtiyacı olan tüm işlemleri

Emek Ariston Servisi olarak yerine getiriyoruz. Firmamız profesyonel bir yapıdadır. Uzun yılların tecrübesi ve birikimiyle hareket ediyoruz. Her türlü talebi karşılıyoruz.

En temel özelliğimiz hızlı servis anlayışımızdır. Bu kapsamda servis araçlarımız ve ekiplerimiz çok geniştir. Günlerce servis beklemenizi istemiyoruz.

Bu nedenle aynı gün veya birkaç saat içinde servis ekibimizi yönlendiriyoruz.Bu noktada farklı markalı ürünleriniz olabilir. Her marka ürün bilgisini sahibiz. Farklı markalı cihazlarınızı en iyi şekilde bakıyoruz. Bizi arayarak Emek Ariston Servisi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hizmet anlayışımız 7/24 olarak sunulmaktadır. Beyaz eşya, klima, kombi gibi ürünlerinizin montaj işlemlerini talimatlara uygun ve çoks ağlam bir şekilde yapıyoruz. Belli ürünlerin yılda en az bir defa bakımlarının yapılması gereklidir.

Bu cihazlardan verim almak, az enerji tüketmek ve uzun yıllar kullanabilmek için bu çok önemlidir. Bizde bakım çerçevesi içinde parça kontrolü, detaylı temizlik ve gerekli testleri yaparak cihazınızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

En korkulan durum cihazların arıza yapmasıdır. Ancak, bunda korkulacak durum yoktur. Bu noktada önemli olan kesinlikle iyi bir servis desteği almanız olacaktır. Bizde Emek Ariston Servisi olarak tüm arızaları kesin olarak ve kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Emek Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir