33Dünya çapında üne sahip olan Ariston Markası ürünleri ile her zaman başarısını kanıtlamış bir markadır. Başarısının arkasında ürünlerini en kaliteli şekilde üretmesi ve herhangi bir sorun yaşandığında servis hizmetini sağlamasıdır.

Marka değeri yüksek olması ile kaliteden ödün vermeyen firmamız, Ulus Ariston Servisi bu değerin devamını sağlamayı amaç edinmiştir.

Yaptığı işi eğitimli çalışanları ve teknik ekibi ile önemseyen ve müşterilerine değer veren servis olarak hizmet vermeye çalışmaktayız.

Teknolojik ürünlerin hemen hepsinde olduğu gibi Ariston marka ürünlerde de zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Gerek kurulum gerekse bakım aşamalarında ya da sonraki uzun sürede arıza durumlarında Ulus Ariston Servisi olarak uzman ekibimiz ile hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

En küçük sorunlarınızda bile yanınızda olan servisimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.Özellikle bu cihazlardan, yaz kış kullanılan klima ve kombi gibi ürünlerin bakımı yaptırılması mutlaka gerekir. Yılda en az iki kez bakım gerektiren bu cihazlar servisimiz tarafından sizin yapacağınız çağrılar doğrultusunda, Ulus Ariston Servisi ekibimiz tarafından bakımı yapılabilmektedir.

Gereken tüm işlemler yanınızda gerçekleşip, cihazınızın durumu hakkında gereken bilgiler ayrıntılı olarak tarafınıza verilmektedir. Güler yüzlü teknik elemanımız parça değişimi veya cihazın servise götürülmesinin gerektiği durumlarda mutlaka siz değerli müşterimizin onayı alınır.

Siz onay verdikten sonra, servis merkezine bilgi verilerek malzeme siparişi yapılmaktadır. Ulus Ariston Servisi bu konuda hassasiyet göstermektedir.

Ulus Ariston Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir