2020-06-18 /

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

Ankara Ariston Servisi beyaz eşya kombi klima ve şofben ürünlerinizin tartışmasın en kaliteli servis merkezidir. Isıtma ve Soğutma sistemleri üzerine uzun yılların tecrübesini barındıran Ankara Ariston Servisi kaliteli hizmet anlayışı ile de müşterilerinin takdirini toplamaktadır. 

Ankara Ariston Servisi olarak her geçen gün geliştirdiğimiz deneyimlerimizi alanında profesyonel ve eğitimli teknisyenlerinin tecrübelerini birleştirerek yüksek standartlarda kaliteli teknik servis hizmetini siz değerli müşterilerimize sunma çabası içerisindeyiz.

Kaliteli Hizmet anlayışında son nokta Ankara Ariston Servisi tüm Ariston beyaz eşya, kombi ve klimalarınızda meydana gelebilecek arızaların garantili tamirini ve senelik genel bakımlarını eksiksiz bir şekilde yapmaktadır.
 
 Ankara Ariston  Servisi hizmet verdiği tüm Ariston markalı cihazlarınız için hem servis işçiliğini hem de kullanılan yedek parçaları tam olarak 12 ay garantisi altında tutmaktadır. Üstün hizmet politikamız sonucunda ortaya çıkan kaliteli teknik servis hizmetimize olan güvenimiz neticesinde tüm işlerimizi garantili olarak yapmaktayız.
 
Ankara Ariston Kombi Servisi
 
Kombi bakımı kış gelmeden yapılmalıdır. Kış aylarından önce yapılan bakımlarda, önemli nokta, kış aylarında rahat etmektir. Yani, sonbahar başında veya son bahar girmeden yapılan bakımlar, kış aylarında rahat etmemiz için yeterli olacaktır.
 
Yine yaz ayları girmeden yapılan klima bakımı, yaz aylarında rahat etmemizi sağlayacaktır. Serin yaz ayları için, klima bakımı gerekir.
 
Ankara ariston servisi  servis hizmetinde, öncelikle kombiyi test eder ve çalışma sistemine bakar. Çalışmasına göre reçete hazırlar. Gerekli parçalar ve bakım -onarım işleri yapılır. Su ısıtma ve peteklere su pompalama işlemlerinin testinden sonra, yakıcı kısmın testi ve tıkanıklık testi yapılır.
 
Gerekli bakım ve onarım yapılır. Yıllık bakım işleminden sonra, cihazın bakım işlemi sona erer. Cihazın bakım ve onarım işleminde, cihaz sahibinin onayı alınır. Cihazlar, yerinde bakım ve onarımı yapılır.
 
Klimalarda yapılan bakım, filtre, toz ve polen temizliği ile başlar. Parça testi ve fan sıkışması gibi testlerden sonra, gerekli olan parçalar tespit edilir. Parçaların deforme olmaması için, parçaların gerekli bakım ve onarımdan geçmesi gerekir.
 
Klimaların yaz aylarında sorunsuz çalışması için, yıllık periyodik bakımının, uzman servisimiz Ankara ariston servisi tarafından yapılması uygun olur.
 
Ankara Ariston Beyaz Eşya Servisi
 
Ankara Ariston Servisi olarak öncelikli hedefimiz güleryüzlü hizmet ve sonuç odaklı tamir işlemi gerçekleştirmektir. İşinde uzman ,tam eğitimli ve tam donanımlı servis elemanlarımızla her türlü beyaz eşya arızalarının tamiratı için güvenle arayabilirsiniz.
 
Kayıt bıraktığınız andan itibaren aynı gün  vereceğimiz servis hizmeti ile arızalı olan çamaşır makinası , bulaşık makinası , çamaşır kurutma makinası ve buzdolabınıza garantili tamirat işlemi uygulamaktayız.
 
Kulanılan parçalar orjinal olmakla beraber tam 1 yıl firmamız  garantisi altındadır. Sorununuz ne olursa olsun tüm beyaz eşyalarınızın  arıza , bakım ve onarım işleriniz için bizi arayıp ,   kayıt yetkili uzman arkadaşımızdan randevu alabilirsiniz…
 
Ankara Ariston Servisi olarak Ankara bölgesinin tüm ilcelerine ve her semtine gezici mobil ekiplerimizle servis hizmeti sağlamaktayız. Evlerimizn ve iş yerlerimizin  ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazların başında gelen kombiler kullanım kolaylığı , ergonomik yapısı ve enerji tasarrufu ile ön plana çıkmaktadır.
 
Kombilerimizin istediğimiz performansı göstermesi için bakımlarını yaptırmayı asla unutmamalıyız Bakımlı kombiler öncelikle sorun açmazlar, düzenli çalışırlar. 

 


Sayfamızı Paylaşın